GRAWE

12 / 06 / 2021

Mūsu partneris Grazer Wechselseitige Versicherung AG, saīsīnāti - GRAWE, ir viena no vecākajām un lielākajām apdrošināšanas kompānijām Austrijā.

Vairāk informācijas Jūs varat iegūt internetā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas mājas lapā.

Daudzas apdrošināšanas kompānijas Centrālajā un Austrumeiropā, bankas, investīciju un nekustamā īpašuma kompānijas ir daļa no GRAWE koncerna.

Šī tradīcijām bagātā uzņēmuma darbības centrs atrodas Centrālajā un Austrumeiropā, tādējādi piedāvātie produkti ir piemēroti speciāli šim tirgum.

“14. rekomendāciju balva 15 gadu laikā par augstāko rekomendāciju vērtējumu, kategorijā “Apdrošināšana visā valstī”, mūsu kompānijai ir ļoti būtiska. Mēs ar lepnumu izmantojam kvalitātes zīmi “Izcila orientācija uz klientu”. Šī balva kārtējo reizi apstiprina visu GRAWE darbinieku lielisko darbu,” saka GRAWE pārstāvis Georgs Šnaidera kungs.

Rekomendāciju balva tiek piešķirta kompānijām par vislabākajām klientu rekomendācijām attiecīgajā kategorijā, kuras tika atlasītas Austrijā, 2020. gada pirmajā ceturksnī, atbilstoši aptaujājot 8000 apdrošināšanas kompāniju un banku klientus. Datus ieguva tirgus izpētes institūts. Rekomendācija ir daļa no visaptveroša finanšu nozares pētījuma, ko veic neatkarīgā Austrijas finanšu mārketinga asociācija (FMVÖ).

                                   

 

 

Atpakaļ