GRAWE

22 / 02 / 2023

Mūsu partneris Grazer Wechselseitige Versicherung AG, saīsīnāti - GRAWE, ir viena no vecākajām un lielākajām apdrošināšanas kompānijām Austrijā.

Vairāk informācijas Jūs varat iegūt internetā Latvijas bankas mājas lapā.

Daudzas apdrošināšanas kompānijas Centrālajā un Austrumeiropā, bankas, investīciju un nekustamā īpašuma kompānijas ir daļa no GRAWE koncerna.

Šī tradīcijām bagātā uzņēmuma darbības centrs atrodas Centrālajā un Austrumeiropā, tādējādi piedāvātie produkti ir piemēroti speciāli šim tirgum.

Georgs Šnaiders:

"Ar prieku paziņoju, ka 11.05.2022 apdrošināšanas kompānija GRAWE, 15-to reizi 16 gadu laikā kļuva par konkursa RECOMMENDER uzvarētāju. Apbalvojumu"Recommender Award" GRAWE piešķīra Austrijas finanšu tirgus asociācija (FMVÖ) par augstāko rekomendāciju līmeni jau 10-to reizi pēc kārtas, ar to turpinot savu uzvaru sēriju. Kārtējo reizi mēs esam ieguvuši 1. vietu kategorijā ''Valsts mēroga apdrošinātājs'' un ieguvām kvalitātes zīmi ''Izcila orientācija uz klientu''.

Recommender Award godalga ir daļa no vispusīgā un neatkarīgā finanšu nozares pētījuma, kura laikā tika aptaujāti 8000 Austrijas banku un apdrošināšanas kompāniju klienti par apmierinātību ar savu finanšu institūtu 2022. gada pirmajā kvartālā.

Mūsu kompānijai tas ir liels gods, arī šajā gadā, kārtējo reizi saņemt godalgu Recommender Award. Šī godalga apliecina to, ka mēs nodrošinām tādu apkalpošanas līmeni, kādu mūsu klienti no mums sagaida, pat grūtos laikos.

Uzņēmuma vadības vārdā pateicos, katram no Jums, par Jūsu lielo ieguldījumu mūsu kopējos panākumos!
 
 Valdes locekļi: 

Dr. Philipp Meran Uzraudzības padomes prezidents
Mag. Klaus Scheitegel Ģenerāldirektors, valdes priekšsēdētājs
Dr. Gernot Reiter Valdes vicepriekšsēdētājs
MMag. Paul Swoboda Valdes loceklis
MMag.Georg Schneider Valdes loceklis 

                                                         

 

                                   

 

 

Atpakaļ