EUROLIFE Latvia

Cienījamie klienti,

vēlamies Jūs brīdināt par iespējamajiem telefona krāpniekiem, kuri uzodās par Latvijas Republikas valsts pārvaldes darbiniekiem un piedāvā mūsu klientiem lauzt uzkrājošās apdrošināšanas līgumus. Krāpnieki piedāvā palīdzību paātrinātā polises laušanas procedūrā.
Lūdzam neizpaust nekādus personas datus, ieskaitot informāciju par bankas kontu un apdrošināšanas polisi. Saņemot šādu zvanu, lūdzam nekavējoties par to informēt. Latvijas varas iestādes ir informētas par šādiem gadījumiem un aicina būt uzmanīgiem. Papildu informācija

EUROLIFE Latvia - dinamisks un strauji augošs uzņēmums, eksperts dzīvības apdrošināšanā, kurš Latvijas apdrošināšanas tirgū darbojas kopš 2005. gada kā koncerna Grazer Wechelseitige Versicherung AG apdrošināšanas starpnieks. Galvenās EUROLIFE Latvia darbības jomas ir ģimenes nodrošinājums, uzkrājumi un pensijas.

EUROLIFE Latvia ir jaunākais EUROLIFE Group Europe, kuras galvenais birojs atrodas Grācā, Austrijā, meitas uzņēmums. EUROLIFE Group Europe ir vadošais finanšu pakalpojumu sniedzējs Centrālajā un Austrumeiropā. Ar tās starpniecību, jau vairāk nekā 300.000 klienti, noslēguši apdrošināšanas līgumus. Uzņēmums privātpersonām un korporatīvajiem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai optimizētu viņu personīgo finansiālo situāciju.

EUROLIFE Latvia birojs atrodas Rīgā. Birojs ir vieta, kurā satikties mūsu klientiem un konsultantiem, lai apmainītos ar informāciju un risinātu sarunas par pakalpojumiem. Tajā pieejama mūsdienīgi aprīkota konferenču zāle.

 

 

"Klientam kompānija Eurolife Latvia un Eurolife Baltic nozīmē drošu ilgtermiņa sadarbību ar lielisku komandu, ko veido kompetenti konsultanti kopā ar izcilu apdrošināšanas partneri."